Wiosna, czyli porządki

11/03/18

Gdy kończy się zima naturalnie pojawia się w naszych głowach skłonność, która spała przez ostatnie kilka miesięcy. Przyjrzymy się dzisiaj kilku metodom i kilku produktom, które pozwolą nam lepiej wykonać to, co do naszej codzienności wprowadza wiosna, czyli porządki. Zostawienie po swojej pracy czystości wpływa na opinię instalatora lub firmy. Żaden klient nie lubi, by po wykonanej usłudze, fachowiec zostawił po sobie nieporządek, wymagający pracy. Tym gorzej, jeżeli będą to zanieczyszczenia, z którymi nie poradzą sobie typowe środki czystości.

Wiosna, czyli porządki

 

gumka 02

GUMKA KOREKCYJNA – przyrząd służący do likwidowania drobnych rys, np. z wanien akrylowych, płytek. Potrafi usunąć zadrapania spowodowane rozdeptaniem gruzu.

 

 

 

 

ff220FF220 – zawierający kwasy fosforowe bardzo silny preparat służący do usuwania resztek zaprawy cementowej i wapiennej, sadzy, rdzy. Środek w formie koncentratu.

 

 

 


170S170
– usuwa resztki kleju i silikonu

 

 

 

 

 

US 2000 KONCENTRAT wiosna, czyli porządki– zasadowy preparat czyszczący. Bardzo silny, usuwa plamy z oleju czy smaru (tłuszcz).

 

 

 

 

R77wiosna, czyli porządki – do czyszczenia rur odpływowych.

 

 

 

 

 

 

Krem czyszczkrem-czyszczacy-do-rak-2ący do rąk – do usuwania uporczywych zabrudzeń. Pielęgnuje ręce i ma przyjemny zapach.