Targi „Instalacje” 2020

06/11/19

W dniach 21-23 kwietnia 2020 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się trzynasta edycja targów instalacyjnych. Targi „Instalacje” to impreza, na której specjaliści z branży wymieniają się nowinkami technicznymi,  odbywa się co dwa lata.

Targi „Instalacje”

W Polsce działa około 10 tysięcy firm z branży instalacyjnej, a dynamiczny rozwój technologii wymaga nieustannego śledzenia najnowszych osiągnięć, by prezentowane usługi utrzymywały wysoki poziom. W tym roku postanowiono zorganizować punkty konsultacyjne dla wystawców i zwiedzających, by zdobywali informacje z wiarygodnych źródeł.

targi "instalacje"

Ważnym punktem tegorocznej edycji targów ma być zagadnienie „inteligentnych domów”, czyli prężnie rozwijającej się dziedziny zautomatyzowania systemów ogrzewania, oświetlenia, zamykania drzwi czy podlewania ogrodu. „Inteligentny dom” to nie tylko wygodny gadżet, ale również źródło oszczędności.

Oprócz doskonałej okazji do spotkania i wymiany doświadczeń, będzie możliwość wysłuchania paneli dyskusyjnych czy wzięcia udziału w warsztatach.

Link do trony wydarzenia znajduje się tutaj