Woda ubywająca z instalacji

01/12/17

Podczas corocznego uruchamiania instalacji grzewczej często pojawiają się różnego rodzaju problemy. Czasami zdarza się, że z instalacji zaczyna ubywać woda. Przyczyny wycieku są trudne do ustalenia i mogą być bardzo różne, dlatego im wcześniej im zapobiegniemy, tym lepiej. Koszty naprawy takiej awarii są wysokie, ponieważ najpierw należy skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która ustali, na czym polega problem, a następnie usunąć go – czyli wyremontować instalację. Aby tego uniknąć, warto zastosować odpowiednie środki. Należą do nich produkty Repa-Tech, które są bardzo skuteczne i jednocześnie łatwe w użyciu.

Działanie środków chemicznych Repa-Tech

Wszystkie preparaty działają w oparciu o tę samą zasadę: drobne cząsteczki preparatu krystalizują się w zetknięciu z małą ilością powietrza. Płyn wprowadzony do instalacji dociera do miejsca, w którym znajduje się powietrze i poprzez proces krystalizacji reperuje uszkodzone powierzchnie oraz elementy łączeniowe. W oparciu o tę prostą zasadę można z sukcesem uniknąć awarii i remontów instalacji grzewczej.

Ze względu na chemiczną pasywność środki Repa-Tech są w 100% bezpieczne dla praktycznie wszystkich rodzajów materiałów, z których może być zbudowana uszczelniona instalacja. Dotyczy to zarówno elementów stalowych, miedzianych, zbudowanych z aluminium czy też tworzywa sztucznego.

Skuteczność omawianych preparatów jest bardzo wysoka i plasuje się powyżej 90% przypadków ich zastosowania. W porównaniu z innymi metodami naprawczymi, takimi jak kucie ścian lub zdejmowanie płytek, środki Repa-Tech są bezkonkurencyjne, zarówno z ekonomicznego, jak i praktycznego punktu widzenia.

Środki Repa-Tech można kupić m. in. w sklepie Chemia Instalacyjna:
Repa-Tech KOCIOŁ - problemy z ubywającą wodą

Repa-Therm - problemy z ubywającą wodąRepa_R_500 - problemy z ubywającą wodąRepa-R-200 - problemy z ubywającą wodą