Poznańskie targi Instalacje

19/04/18

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów Instalacje na MTP. Jak zawsze towarzyszyć im będą ciekawe atrakcje, jak Mistrzostwa Polski Instalatorów czy prezentacja produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP. Targi odbędą się w dniach 23-26 kwietnia 2018.instalacje

Targi INSTALACJE

Powiadają, że jest to największe tego typu spotkanie w Europie Środkowej. Na targach przedstawiana jest oferta wiodących producentów z branży techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, chłodniczej, obiektowej i gazowniczej. Na poznańskie targi przyjeżdża ok. 30 000 fachowców z 46 krajów świata. Zobaczyć tam można nowości premiery rynkowe oraz nowe trendy rozwoju branży.

Wydarzenie organizowane jest w cyklu dwuletnim, przy czym w latach pomiędzy targami realizowany jest projekt Instalacje on Tour, podczas którego odbywają się eliminacje terenowe do słynnych Mistrzostw Polski Instalatorów. Nagrodą w tych zawodach będzie samochód dostawczy.

Po raz pierwszy zaprezentowana zostanie przestrzeń Łazienka Pro, czyli cykl spotkań dla specjalistów z branży łazienkowej i wystawa produktów z tego sektora.

Partnerem strategicznym targów jest ZHI – Polski Związek Pracodawców hurtowni branży grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej, klimatyzacji i wentylacji.