16/10/18

Ekologiczne kotły SAS

ZMK SAS wprowadził do oferty kolejne urządzenie spełniające normy 5. klasy PN-EN 303-5:2012 oraz ekoprojektu. Ekologiczne kotły przeznaczone są do domów jednorodzinnych oraz budynków o większej kubaturze.

więcej

29/09/18

APATOR Nowości

Firma Apator przedstawiła na poznańskich targach nowości. Przedstawiamy ultradźwiękowy licznik ciepła i chłodu oraz wodomierz ultradźwiękowy.

więcej

15/09/18

Instalacje Poznań – przegląd branżowy

INSTALACJE

W ramach utrwalenia informacji o nowościach przedstawionych na branżowych targach Instalacje, prezentujemy krótki przegląd wybranych, być może mniej popularnych, pozycji.

więcej

22/08/18

Metaloterm – odprowadzanie spalin

Metaloterm ME – uniwersalny jednościenny system kominowy

Firma ONTOP oferuje systemy odprowadzania spalin Metaloterm dla wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych. Posiadają w tej branży ponad 50-letnie doświadczenie, a największy nacisk kładą na bezpieczeństwo i niezawodność.

więcej

14/06/18

Nowe pompy ciepła Wolf

Firma Wolf nieustannie doskonali swoje produkty. Po raz kolejny zaprezentowali nowe pompy ciepła, które charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną, niewielkimi rozmiarami, niskim poziomem emisji dźwięków, łatwym montażem i przyjazną obsługą.

więcej

26/04/18

Palnik Rotary z obrotową komorą spalania

Firma KIPI zaprezentowała nowość, którą jest palnik Rotary z obrotową komorą spalania.

Swoją działalność rozpoczynali od doradztwa technicznego, następnie doszły do tego badania i projektowanie elementów procesów technologicznych, aż w końcu zajęli się również wykonawstwem. Tak w 2010 roku doszło do powstania pierwszego palnika na pellet. Dzisiaj prezentują Ergonomiczny i łatwy w montażu palnik z obrotową komorą paleniskową oraz nadmuchową. Obrót komór powoduje oczyszczanie ich z popiołu, przez co praca utrzymuje poziom efektywności. Palnik Rotary gwarantuje bezawaryjną pracę.

więcej

19/04/18

Poznańskie targi Instalacje

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów Instalacje na MTP. Jak zawsze towarzyszyć im będą ciekawe atrakcje, jak Mistrzostwa Polski Instalatorów czy prezentacja produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP. Targi odbędą się w dniach 23-26 kwietnia 2018.

więcej

24/03/18

Do czego potrzebny jest inhibitor

Instalacje wypełnione wodą w zależności od stopnia twardości przesadnie korodują bądź osadza się w nich kamień. Jeżeli chcemy uniknąć zbędnych remontów, wiążących się z problemami logistycznymi i wydatkiem pieniędzy, warto zainwestować w odpowiednią chemię. W takiej sytuacji potrzebny jest inhibitor.

więcej

11/03/18

Wiosna, czyli porządki

Gdy kończy się zima naturalnie pojawia się w naszych głowach skłonność, która spała przez ostatnie kilka miesięcy. Przyjrzymy się dzisiaj kilku metodom i kilku produktom, które pozwolą nam lepiej wykonać to, co do naszej codzienności wprowadza wiosna, czyli porządki.

więcej

08/02/18

IV bieg instalatora w Bydgoszczy

bieg instalatora3 czerwca 2018 odbędzie się impreza sportowa, towarzysząca targom WOD-KAN. Będzie to IV Bieg Instalatora.

 

Bieg przełajowy odbędzie się w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy na dystansie 10 km.
Udział mogą wziąć wszyscy biegacze, będą klasyfikacje open i wiekowe.

 
Zapisy trwają już od 17.01.2018. Zapraszamy instalatorów razem z rodzinami:  bit.ly/bieginstalatora2018_zapisy

bieg_medalTak wyglądał medal w roku 2017. Informacja, jakie narzędzie będzie przedstawiał w tym roku, jest na razie owiana tajemnicą. Jeżeli chcecie być na bieżąco informowani o wydarzeniach związanych z biegiem, to zapraszamy do polubienia strony na Facebooku.  www.facebook.pl/bieginstalatora 

 

 

 

więcej
Strona 1 z 1612345...10...Ostatnia »