26/04/19

Jak oszczędzić na ogrzewaniu

Niejeden właściciel gospodarstwa domowego nie mógł zimą dobrze spać z powodu kosztów ogrzewania. Nie od dziś wiadomo, że wydatki na domowe ciepło bywają spore i wysoce uzależnione od naszego użytkowania. W tym wpisie przyjrzymy się kilku metodom na to, jak oszczędzić na ogrzewaniu mieszkania.

więcej

01/01/19

Czym i JAK palić w piecu?

Wiele mówi się ostatnio o smogu, zanieczyszczeniu powietrza i konieczności wymiany kotłów na przyjaźniejsze środowisku. Sytuacja byłaby jednak dużo lepsza, gdybyśmy byli powszechnie świadomi tego, jak palić w piecu, by ograniczyć zanieczyszczenia, ale także by zwiększyć wydajność kotła.

więcej

28/12/18

Program „Czyste powietrze”

„Czyste powietrze” to nazwa kampanii społecznej i programu dofinansowań, prowadzonych przez rząd w celu polepszenia jakości powietrza w Polsce. Od kilku lat temat smogu elektryzuje naszą społeczność, a docierające do nas raporty zatrważają nie tylko w sezonie grzewczym. Wniosek jest jeden, chcemy oddychać lepszym powietrzem. Opisywana kampania ma na celu zwiększenie świadomości właścicieli domów jednorodzinnych i nakłonienie do wymiany systemu grzewczego na bardziej ekologiczny.

więcej

12/11/18

Viessmann systemy grzewcze

Viessmann to jeden z potentatów branży systemów ogrzewania. Podążając za aktualnymi trendami, włodarze firmy mają na uwadze ekologię, oszczędność energii i ograniczenia emisji spalin. Viessmann systemy grzewcze produkuje w jak największej zgodzie z naturą.

więcej

30/10/18

REGULUS Ochrona kotła na paliwo stałe

Firma Regulus oferuje zawody schładzające, zawory termostatyczne, grupy pompowe i miarkowniki ciągu, które pomagają chronić i regulować pracę kotła. Regulus ochrona kotła.

więcej

16/10/18

Ekologiczne kotły SAS

ZMK SAS wprowadził do oferty kolejne urządzenie spełniające normy 5. klasy PN-EN 303-5:2012 oraz ekoprojektu. Ekologiczne kotły przeznaczone są do domów jednorodzinnych oraz budynków o większej kubaturze.

więcej

29/09/18

APATOR Nowości

Firma Apator przedstawiła na poznańskich targach nowości. Przedstawiamy ultradźwiękowy licznik ciepła i chłodu oraz wodomierz ultradźwiękowy.

więcej

15/09/18

Instalacje Poznań – przegląd branżowy

INSTALACJE

W ramach utrwalenia informacji o nowościach przedstawionych na branżowych targach Instalacje, prezentujemy krótki przegląd wybranych, być może mniej popularnych, pozycji.

więcej

22/08/18

Metaloterm – odprowadzanie spalin

Metaloterm ME – uniwersalny jednościenny system kominowy

Firma ONTOP oferuje systemy odprowadzania spalin Metaloterm dla wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych. Posiadają w tej branży ponad 50-letnie doświadczenie, a największy nacisk kładą na bezpieczeństwo i niezawodność.

więcej

14/06/18

Nowe pompy ciepła Wolf

Firma Wolf nieustannie doskonali swoje produkty. Po raz kolejny zaprezentowali nowe pompy ciepła, które charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną, niewielkimi rozmiarami, niskim poziomem emisji dźwięków, łatwym montażem i przyjazną obsługą.

więcej
Strona 1 z 1612345...10...Ostatnia »