ADEY Preparaty chemiczne do systemów grzewczych

30/01/20

Adey to producent chemii instalacyjnej do czyszczenia, konserwacji i uszczelniania systemów grzewczych. Posiadają również bogatą ofertę filtrów do wody, które omówimy w kolejnym wpisie.

Adey preparaty chemiczne

MC1+ środek zabezpieczający

MC1+ 500ml Bottle_WEChroni przed osadzaniem się kamienia oraz korozją układu. Jedno opakowanie zapewnia ochronę systemu grzewczego o zładzie 125l, odpowiada to zwykle 15 grzejnikom. Eliminuje osady niemagnetyczne oraz zapobiega powstawaniu czarnego szlamu i osadzaniu się kamienia kotłowego, zmniejsza prawdopodobieństwo awarii komponentów układu, zapewnia konserwację instalacji c.o.

 

 

 

 

 

MC2+ środek wyciszający

MC2+-0-5lSkutecznie redukuje hałas kotła i przywraca sprawność cieplną systemu. Do stosowania zarówno w zamkniętych, jak i otwartych systemach c.o., starych i nowych. Eliminuje osady wapienne, zapewnia optymalną wydajność kotła oraz skuteczną ochronę instalacji centralnego ogrzewania.

 

 

 

 

 

 

MC3+ środek czyszczący

MC3+ 500ml Bottle_LAYERED_WE-minWysokowydajny chemiczny środek czyszczący, który przywraca efektywność ogrzewania istniejących systemów. Usuwa szlam, osad i kamień kotłowy oraz korozję ze wszystkich metali i stopów powszechnie występujących w systemach grzewczych, w tym w stali, miedzi, aluminium i ich stopów. Kompatybilny ze wszystkimi gumami i innymi niemetalicznymi komponentami.

 

 

 

 

MC4+ środek uszczelniający

MC4Uszczelnienie małych przecieków systemowych. Silikonowa uszczelka emulsyjna MC4+, skutecznie zmniejsza straty ciśnienia zarówno w systemach zamkniętych, jak i otwartych.

 

 

 

 

 

 

MC5 środek czyszczący

MC5Bardzo silny, szybko działający i wydajny chemiczny środek czyszczący. Usuwa szlam i osady z instalacji centralnego ogrzewania. Przywraca efektywność ogrzewania istniejących systemów.

 

 

 

 

 

 

MC10+ biocyd

MC10+ 500ml Bottle_LAYERED_WE-minMC10+ to podwójny biocyd zapobiega tworzeniu się i wzrostowi skażenia bakteryjnego, alg oraz mikroorganizmów w niskotemperaturowych instalacjach centralnego ogrzewania. Idealny do użytku z ogrzewaniem podłogowym.

 

 

 

 

 

 

 

MC40+ środek czyszczący i odkamieniający

MC40+MC40+ jest środkiem czyszczącym w proszku. Usuwa kamień, czarny tlenek żelaza i stwardniałe zanieczyszczenia systemów grzewczych. Jest to skoncentrowany produkt, w skład którego wchodzi bezwodny kwas cytrynowy. Jeden pojemnik wystarcza do odkamienienia instalacji o pojemności 125 litrów. Efekt jest widoczny po 4 godzinach.

 

 

 

 

MCzero inhibitor przeciw zamarzaniu

MC Zero 5L Container_WEZapobiega zamarzaniu wody w c.o., dzięki czemu zmniejsza ryzyko pęknięcia rur. Długotrwale chroni przed korozją i osadzaniem się kamienia, utrzymuje efektywność ogrzewania oraz pomaga obniżyć koszty ogrzewania oraz serwisu.

 

 

 

 

 

 

MCzero+ inhibitor przeciw zamarzaniu, korozji, zanieczyszczeniom bakteryjnym

MC Zero 5L Container_WEMCzero+ zapobiega tworzeniu się i wzrostowi skażeń bakteryjnych w instalacji podłogowej, zapewnia ochronę pompy ciepła przed korozją, kamieniem kotłowym oraz chroni przed przemarzaniem instalacji. Jest idealny do instalacji c.o. obejmujących ogrzewanie podłogowe, także pompy ciepła. Zapewnia ochronę przed mrozem, chroni przed korozją, kamieniem, zanieczyszczeniami bakteryjnymi.

Więcej informacji na temat oferty ADEY można znaleźć na stronie http://adey.pl

ADEY